04-drenge indkaldt til Talenttræning

Drengene er delt op på en september- og en novembersamling

Følgende drenge årgang 04 er indkaldt til Talenttræning fra 19.-20. september og en gang i november - hvor indkaldelserne er sidestillede og altså ikke er 'et hold 1 og 2'.

Holdet 19.-20. september:

Alexander Bækkelund Nielsen, Oure
Malthe Hejsel, VIES
Alfred Klinkby-Knudsen, Oure
Malthe Stick, Oure
Anders Uhrskov Friis, Silkeborg-Voel KFUM
Marcus Frederiksen, Vejle Idrætsefterskole
Benjamin Hasenschwandter, Nordsjælland
Marcus Kløve, Brønderslev
Benjamin Salling Eghøj, TMS Ringsted
Marius Rasmussen, Vejle Idrætsefterskole
Carl Gustav Hübbe, Roskilde Håndbold
Markus Falk Ibsen, ISI Ikast
Christopher Lindbjerg Ekmann, Herning FH
Mathias Gregersen, Struer Håndbold
Emil Holm Hansen, Brabrand IF
Mikkel Hjorth Helmers, Rudersdal Håndbold
Frederik Garsdal Adamsen, Aars HK
Mikkel Sommer Lund, Rødekro-Aabenraa
Frederik Jægerum, VIES
Morten Kaalund Dahlgaard, Skanderborg Håndbold
Gustav Horskjær, GOG Håndbold
Nicolas Bergh, Gunslevholm
Hans-Christian B. D. Hansen, Herning FH
Nikolai Kaufmann, Skibsby/Højene IF
Hans Larsen, Nyborg GIF
Nikolaj Larsson, Oure
Hjalte Lykke, VIES
Nikolaj Lindgaard, Bjerringbro FH
Jakob Nilas Holme, TMS Ringsted
Noah D. M. Nielsen, Skanderborg Håndbold
Joachim Pedersen, Hørning/Skanderborg
Noah L.V. Knudsen, ISI Ikast
Jonas Bjerregaard, VIES
Oliver Bjørn, Hørning/Skanderborg
Jonas Nordby Mikkelsen, Håndbold Øst
Oscar Bjerring, ISI Ikast
Julius Vind Poulsen, VIES
Oscar Møller, VIES
Karl Albert, Ajax København
Patrik Holm Haack, TMS Ringsted
Kasper Lopdrup Jensen, Aars HK
Rasmus Winther, VIES
Kasper Riis, Silkeborg-Voel KFUM
Ruben Pedersen, Bjerringbro FH
Konrad Hübner, Nordsjælland Håndbold
Saxo Theilgaard Svendsen, GOG
Kristoffer Bødtker, Vejle Idrætsefterskole
Sebastian G. Henriksen, Fredericia HK
Laurits Norn Kristensen, Herning FH
Sebastian Lund Nielsen, Oure
Lukas Svensson, Ry Håndbold
Simon Meinby Lundorf, ISI Ikast
Mads Bjergfelt, Roskilde Håndbold
Tobias Tombak, GOG Håndbold
Magnus Emil Svejstrup, HK73, Rask Mølle
Tobias Wosniak, Oure
Magnus Holm Petersen, Skjern Håndbold
Victor Ilsøe, ISI Ikast
Malte Julius Eichhorst, Roskilde Håndbold
Xander Brandstrup, Ajax København

Følgende drenge årgang 04 skal til Talenttræning i november - og kan blive indkaldt til septembersamlingen ved afbud:
Andreas Lomholt Wahl Hansen, Ydun
Mathias Vibe Christensen
Andreas Rasmussen, Bjerringbro FH
Matthias Thellufsen, Rudersdal Håndbold
Andreas Aagren Johansen, Roskilde Håndbold
Mikkel Heidelbach, DHF Odense
Andrew Hale, Bjerringbro FH
Mikkel Hornung, Skibsby/Højene IF
Frederik Lehd, Thisted IK
Mikkel Vinther, HEI
Hjalte Bromerholm, VIES
Noel Valbjørn, Oure
Hugo Høyer, FIF
Oliver Thue Andersen, TMS Ringsted
Jacob Jensen, FIF
Oscar Riedel Lentz, HIK
Jeppe Kruse Bromerholm, Ribe HK
Oskar Laursen, HEI Skæring
John Sarfo Pedersen, Team Haderslev-Vojens
Rasmus Emil Rasmussen, Roskilde Håndbold
Jonas Olesen, Ribe HK
Rasmus Laigaard Østergaard, HF Mors/Skyum
Laurits Hoffmann, Oure
Sebastian Richter, Fjordbyerne
Mads Emil Winterskov Møller, Vejle Idrætsefterskole
Simon Holm Pedersen, ISI Ikast
Mads Juel Tang Knudsen, VIES
Simon Palmkvist Jensen, HEI Skæring
Magnus Skovbjerg, Skive FH
Stefan Zoëga Tomazos, Dalby G & IF
Marcus Bukh Andersen, Viborg FH
Tobias Danielsen, Løgstør HK
Marius Granborg Venet, FIF
Valdemar Hansen, VIES
Mathias Brixen, ISI Ikast
Victor Ahrends Bøllingtoft, Ajax København
Mathias Kragh Pedersen, Team Helsinge
Victor Christensen, Oure
Mathias Rasmussen, Dalby G & IF
Viktor Højen Pedersen, Aabybro HK

 

SuppurtUS