HRØ: 04-drenge indkaldt til samling

Drengene samles i Vallekilde-Hørve 15.-16. november

HRØ har indkaldt følgende spillere til samling 15.-16. november i Vallekilde Hørve Fritidscenter:

Espergærde Mads Dyrberg
Roskilde Mads Bjergfelt
Fjordbyerne Oskar Ørnkilde
Rudersdal Sebastian Richter
Furesø Mads Sloth
Rudersdal Joakim Hove
Furesø Rasmus Spragge
Rudersdal Matthias Thellufsen
Furesø Jonas Gregersen
Rudersdal Rasmus Ipsen
Helsingør Konrad Hübner
Rudersdal Filip Jankovich
Helsingør Kasper Holm Kjær
Rudersdal Viktor Rørmann Rømer
Hillerød Jacob Jensen
Rudersdal Mikkel Hjorth Helmers
NH/ASG Håndbold Mick Frigaard
Team Helsinge Jeppe Ohlendorff
Roskilde Marcus Brendstrup
Team Helsinge Magnus Holm Petersen
Roskilde Oscar Larsen
Team Helsinge Mathias Kragh Pedersen
Roskilde Andreas Aagren
Team Helsinge Anton Moeslund Andersen
Roskilde Philip Væde Melgaard
Team Helsinge Andrew Wismann

Ajax København Emil Hedegaard Gjedsted
FIF Marius Granborg Venet
Ajax København Nicolas Bergh
FIF Malde Munkhol Møller
Amager Håndbold Emil Florgård
FIF Hugo Høyer
Amager Håndbold Xander Brandstrrup
HIK Christian Rask
Amager Håndbold Markus PheIffer Lund
HIK Villads Wismann
Amager Håndbold Karl Albert
HIK Nikolaj Larsson
Amager Håndbold Victor Bøllingtoft
HIK Carl Christian Von Wowern
Amager Håndbold Andreas Teining
HIK Mads Christian Nøhr
Amager håndbold Anton Kristensen
HIK Konrad Klemp
Amager håndbold Jacob Bendtsen
HIK Daniel Bergmann
Amager håndbold Mathias Nygaard
Team København Frey Frees Bojesen
FIF Noah Toft Chlala
Team København Oscar Riedel Lentz
FIF Robinson Reaubourg
Ydun Alexander Ritter
FIF Frederik S. Brandt
Ydun Albert Stabell
FIF Bastian M. Laursen
Ydun Noah Vilhelm Linkhusen
FIF Kasper Meyer Jensen
Ydun Andreas L. W. Hansen

Dalby G&IF Peter Bech
TMS Ringsted Mathias Justesen
Dalby G&IF Stefan Zoëga Tomazos
TMS Ringsted Julius Vind Poulsen
Dalby G&IF Matihas Rasmussen
TMS Ringsted Hjalte Olesen
Maribo Hjalte Winther
TMS Ringsted Oliver Thue Andersen
Næstved Magnus Nielsen
TMS Ringsted Theis Rasmussen
Roskilde Malte Julius Eichhorst
TMS Ringsted Jakob Nilas Holme
Roskilde Zakarias Klarskov
TMS Ringsted Mathias Gram
Roskilde Rasmus Rasmussen
TMS Ringsted Noah Valbjørn
Roskilde Mikkel S. Mogensen
TMS Ringsted Benjamin Salling Eghøj
Roskilde Carl Hübbe
TMS Ringsted Patrik Holm Haack
Nykøbing Falster Håndbold Laurits Luther Sørensen
VSH 2002 Josef Houji
Smut BG Jonas Skov Nielsen
VSH 2002 Mathias Pinnerup
Smut BG Rasmus Thomsen

Generation B ny