HRØ: 04-drenge klar til Iagttagelsesstævnet

Der spilles i Roskilde denne weekend

Følgende drenge årgang 04 kan i weekenden opleves ved HRØs iagttagelsesstævne i Roskilde denne weekend:

HRØ/Center 1 - Blå 

1. Mathias Kragh Pedersen Team Helsinge
2. Carl Hübbe Roskilde
3. Mads Bjergfelt Roskilde
4. Andrew Wismann Team Helsinge
5. Mick Frigaard NH/ASG
6. Benjamin Hasenschwandter Team Helsinge
7. Jeppe Ohlendorff Team Helsinge
8. Konrad Hübner Helsingør
9. Matthias Thellufsen Rudersdal
10. Andreas Aagreen Roskilde
11. Filip Jankovich Rudersdal
12. Viktor Rørmann Rømer Rudersdal
13. Magnus Holm Petersen Team Helsinge
15. Sebastian Richter Rudersdal
16. Mikkel Hjorth Helmers Rudersdal
Holdansvarlig: Julie French Loop
Træner: Nicolaj Jensen Træner: Oliver P. Jørgensen
Træner: Mathias Ekstrøm
Holdleder: Helle Petersen

RØ/Center 2 - Sort
1. Nicolas Bergh Ajax København
2. Karl Albert Amager
3. Albert Stabell Ydun
4. Mathias Nygaard Amager
5. Marius Granborg Venet FIF
6. Bastian M. Laursen FIF
7. Kasper Meyer Jensen FIF
8. Hugo Høyer FIF
9. Jacob Jensen FIF
10. Daniel Bergmann FIF
11. Villads Wismann HIK
12. Nikolaj Larsson HIK
13. Frey Frees Bojesen HIK
14. Andreas L. W. Hansen Ydun
15. Anton Kristensen Amager
16. Oscar Riedel Lentz HIK
Holdansvarlig: Jeppe Olsen
Træner: Thomas Skødt Nielsen
Træner (mål): Christoffer Buchhave
Holdleder: Ingo Haake

HRØ/Center 3 - Grøn
1. Patrick Haake TMS Ringsted
2. Noel Valbjørn TMS Ringsted
3. Stefan Zoëga Tomazos Dalby G&IF
4. Zakarias Klarskov Roskilde
5. Rasmus Rasmussen Roskilde
6. Marcus Brendstrup Roskilde
7. Xander Brandstrup Amager
8. Victor Bøllingtoft Amager
9. Jakob Nilas Holme TMS Ringsted
10. Mikkel S. Mogensen Roskilde
11. Oliver Thue Andersen Roskilde
12. Benjamin Salling Eghøj TMS Ringsted
13. Julius Vind Poulsen TMS Ringsted
14. Malte Julius Eichhorst Roskilde
15. Mathias Rasmussen Dalby G&IF
Holdansvarlig: Peter Jørgensen
Træner: Mathias Lütjohan
Træner (mål): Peter Bang
Holdleder: Jacob Ludvig Olsen

FYN - Gul
1. Frederik Holger Larsen GOG Håndbold
2. Hans Larsen Nyborg GIF
3. Victor Christensen GOG Håndbold
4. Valdemar Hansen GOG Håndbold
5. Saxo Svendsen Oure I.E. HK
6. Tobias Wosniak Nr. Aaby - Båring HK
7. Alexander Delbing DHG Odense
8. Tobias Tombak GOG Håndbold
9. Marcus Bramsen Joensen GOG Håndbold
10. August B. Rasmussen IF Stjernen Odense
11. Malthe Hedelund Schjoldager IF Stjernen Odense
12. Peter Markmann Møller GOG Håndbold
13. Mikkel Heidelbach DHG Odense
14. Alexander B. Nielsen BR 66 Langeskov
15. Mathias Flintegård GOG Håndbold
16. Gustav Horskjær Oure I.E. HK
17. Rasmus Winther GOG Håndbold
18. Mathias Weien DHG Odense
Holdansvarlig: Joakim Rydal
Holdleder: Mark Aamann
Holdleder: Carsten Malmberg

Generation B ny