HRØ har bud efter 04-drenge

Der er samling tre steder på Sjælland 10. maj

HRØ har indkaldt følgende drenge årgang 04 til samling 10. maj:

I Roskilde:

Fjordbyerne Jonas Bækmand

Roskilde Saxo Svendsen

Fjordbyerne Victor Fich

Roskilde Lucas Aaquist Jensen

Fjordbyerne Oskar Ørnkilde

Roskilde Andreas Aagren

Fjordbyerne Mads Børsting

Rudersdal Phillip Bro

Fjordbyerne Sebastian Richter

Rudersdal Christopher Pave

Furesø Asger Andersen

Rudersdal Rasmus Spragge

Furesø Jonas Gregersen

Rudersdal Joakim Hove

Furesø Alexander Bertelsen

Rudersdal Gustav Rosted

Helsingør Konrad Hübner

Rudersdal Matthias Thellufsen

Helsingør Kasper Holm Kjær

Rudersdal Filip Jankovich Helsingør

Carl Dahlgaard Rødovre

Gustav Louis Schultz

Hillerød Viktor Rørmann Rømer

Team Helsinge Jeppe Ohlendorff

Hillerød Rasmus Ipsen

Team Helsinge Magnus Holm Petersen

NH Håndbold Mick Frigaard

Team Helsinge Mathias Kragh Pedersen

Roskilde Marcus Brendstrup

Team Helsinge Marcus Frederiksen

Roskilde Oscar Larsen

Team Helsinge Anton Moeslund

Roskilde Philip Væde Melgaard

Team Helsinge Andrew Wismann

 

I Lyngby:

Ajax København Emil Hedegaard Gjedsted

Freja William Mortensen

Ajax København Nicolas Bergh

HIK Christian Rask

Amager Håndbold Emil Florgård

HIK Villads Wismann

Amager Håndbold Xander Brandstrup

HIK Nikolaj Larsson

Amager Håndbold Jacob Bendtsen

HIK Carl Christian Von Wowern

Amager Håndbold Markus PheIffer Lund

HIK Mads Christian Nøhr

Amager Håndbold Karl Albert

HIK Konrad Klemp

Amager Håndbold Victor Bøllingtoft

HIK Daniel Bergmann

Amager Håndbold Andreas Teining

KFUM Silas Thirsk Amager håndbold

Anton Kristensen

Lyngby Mikkel Scharff Hansen

FIF Marius Granborg Venet

Team København Frey Frees Bojesen

FIF Noah Toft Chlala

Team København Oscar Riedel Lentz

FIF Jeppe Juul Vilhelmsen

Team København Bjørn Mindegaard-Müllertz

FIF Robinson Reaubourg

Ydun Alexander Ritter

FIF Frederik S. Brandt

Ydun Albert Stabell

FIF Bastian M. Laursen

Ydun Noah Vilhelm Linkhusen

FIF Kasper Meyer Jensen

Ydun Andreas L. W. Hansen

 

I Virum:

Dalby G&IF Peter Bech

TMS Ringsted Julius Vind Poulsen

Dalby G&IF Stefan Zoëga Tomazos

TMS Ringsted Hjalte Olesen

Dalby G&IF Oliver Visnjic

TMS Ringsted Patrick Holm Haack Maribo

Emil Sønderslev

TMS Ringsted Oliver Thue Andersen

Maribo Hjalte Winther

TMS Ringsted Kristoffer Bødtker

Næstved Magnus Nielsen

TMS Ringsted Theis Rasmussen

Roskilde Zakarias Klarskov

TMS Ringsted Jakob Nilas Holme

Roskilde Rasmus Rasmussen

TMS Ringsted Mathias Gram

Roskilde Frederik Holger Larsen

TMS Ringsted Noah Valbjørn

Roskilde Mikkel S. Mogensen

TMS Ringsted Benjamin Salling Eghøj

Roskilde Tobias Tombak

TMS Ringsted Mathias Justesen

Roskilde Carl Hübbe

Vallensbæk Malte Julius Eichhorst

Sakskøbing Slemming HK Laurits Luther Sørensen

VSH 2002 Josef Houji

Smut BG Jonas Skov Nielsen

VSH 2002 Mathias Pinnerup

Smut BG Rasmus Thomsen