HRØ samler 05-drenge

Det sker i den kommende weekend

HRØ har indkaldt følgende drenge årgang 2005 til centertræning i Vallekilde Hørve Fritidscenter 10.-11. januar:

Dalby G&F Nicklas Michaelsen

Roskilde Nicolai Jæger

FIF Simon Klarskov Larsen

Roskilde Tobias Culmsee

FIF August Lihn

Roskilde Erik Odgaard

FIF Sebastian Haubro

Roskilde Oskar Honore

FIF Frederik Jellum

Slagelse Christoffer Christiansen

FIF Magnus Feldstein

Slagelse Anders Hassna

HMH Maribo Lucas Skøtt

Slagelse Mads Christensen

Jersie HK Sebastian R.d. Meincke

STG/Vallø Mathias Skaarup Nielsen

Jersie HK Anton Hockerup

STG/Vallø Mikkel Jerichau

Jersie HK Emil Elsby Søgren

TIK Lukas Borge

NFH Christian Kuszon

TIK ? Sørensen

NFH Victor Tage Eliasen

TIK Hjalte Madsen

NFH Mathias Holm Christensen

TIK Mathias Rasmussen

NFH Marius Pille Hansen

TIK Oscar Lykke

NFH Anton Rastrup Hansen

TMS Ringsted Frederik Bertelsen

NFH Frederik Balsev Petersen

TMS Ringsted Andreas Tesgaard

Næstved Pelle Aaskov Pedersen

TMS Ringsted Kasper Teglgaard

Næstved Nicklas Kühle

TMS Ringsted Lucas Kley

Næstved Kasper Ladefoged

TMS Ringsted Benjamin Mikkelsen

Næstved Bertil Kongshaug

 

Ajax København Arthur Hildebrandt

Løve Høng Jonathan Nobel

Ajax København Philip Pontoppidan

Raklev Marius Malthesen Hiorth

Ajax København Nicklas Horsted

Raklev Mathias Lejbølle

Ajax København Laurits Fischer

Raklev Mikkel Prehn

Ajax København Sofus Weis

Raklev Emil Breiner Sørensen

Ajax København Walther Mikkelsen

Roskilde Mathias Vaughn

Amager Mikkel Helqvist

Roskilde Jonas Kjær

Amager Max Wingaa

Roskilde Sebastian Hartmann

Amager Martin Kilsdal

Roskilde Mikkel Stilling

FIF William Dalby

Roskilde Frederik Vesth

FIF Denis Krak

Rødovre Frederik Pedersen

FIF Julius Aaved

Rødovre Casper Hoff

FIF Mads Eiberg Jørgensen

Rødovre Nikolaj Kamp Nielsen

FIF Daniel Dalsgaard

Rødovre Frederik William Nielsen

KFUM København Isak Meile

TIK Mark Thinggaard

KFUM København Anton Bundgaard

TIK Oskar Kristensen

KFUM København Max Hansen

TIK Mattis Kühnau

KFUM København Viggo Toft

TIK Patrick V. Schlichting

Løve Høng Jonathan Eriksen

TIK Oscar Brandt

 

Fjordbyerne Alexander Hedberg

Helsingør Emil Enghoff

Fjordbyerne Mads Bøgh

Hillerød Andreas Kruckow

Fjordbyerne Frederik Forster

Hillerød Mads Hinge

Fjordbyerne Tobias Kragh Jacobsen

Hillerød Mikkel Skarsø

Fjordbyerne Hjalte Toft Funck

Hillerød Alex Bjørnbak

Fjordbyerne Simon Green

KFUM København Malte Brodin

Fjordbyerne Magne Christiansen

KFUM København Alfred Flinker

Fjordbyerne Marcus Egholm Bruun Jensen

KFUM København Frederik Falstrøm

Furesø Mads Kvistholt Bang Hansen

Lyngby HK Bertram Saaby Hedegaard

Furesø Simon Høy Kramer

Lyngby HK Adam Felthaus

Furesø Mikkel Lindberg Mogensen

Lyngby HK Mads Balslev Kofoed

Helsinge Kristian Panduro

Lyngby HK Gustav Nybro Rosenberg

Helsinge Nicklas Johansen

Rudersdal Daniel Nøhr

Helsinge Sebastian Abil Jørgensen

Rudersdal Philip Møller Hansen

Helsinge Philip Egenfeldt

Rudersdal Joakim Valeur

Helsingør Sune Jung Bender

Virum Carl Johnson

Helsingør Emil Jung Bender

Virum Jonas Pedersen

Helsingør Bertram Leth Knoblauch

Virum Max Jepson

Helsingør Bastian Qazi Schou Nielsen

 Virum Nikolaj Christensen

Helsingør Aksel Lau Bendtsen

Generation B ny