HRØ: Seedninger til Niveaustævne

Der spilles over flere weekender

HRØ har lavet følgende seedninger til de kommende niveaustævner:

U-19 Drenge - Liga - den 31. august 1 3160281-068 GOG Håndbold
U-19 Drenge - Liga - den 31. august 2 6022091-748 FIF
U-19 Drenge - Liga - den 31. august 3 5073001-560 Roskilde Håndbold
U-19 Drenge - Liga - den 31. august 4 5093200-003 TMS Ringsted A/S
U-19 Drenge - Liga - den 31. august 5 6022011-162 Ajax København
U-19 Drenge - Liga - den 31. august 6 3161400-062 Gudme Håndboldklub
U-19 Drenge - Liga - den 31. august 7 5107500-594 HØJ
U-19 Drenge - Liga - den 31. august 8 3160840-727 SUS Nyborg
U-19 Drenge - Liga - den 31. august 9 5067500-909 Næstved/Herlufsholm
U-19 Drenge - Liga - den 31. august 10 6022221-316 HIK/KFUM
U-19 Drenge - Liga - den 31. august 11 5106500-724 Furesø Håndboldklub
U-19 Drenge - Liga - den 31. august 12 5108100-585 Helsingør Øresund Håndbold
U-19 Drenge - Liga - den 31. august 13 3161190-384 Team Vestfyn

U-19 Drenge - 1. division - den 31. august 1 3161400-063 Gudme Håndboldklub
U-19 Drenge - 1. division - den 31. august 2 6022130-746 Freja/Rødovre
U-19 Drenge - 1. division - den 31. august 3 5093200-004 TMS Ringsted A/S
U-19 Drenge - 1. division - den 31. august 4 5043501-392 Hillerød Håndbold Klub
U-19 Drenge - 1. division - den 31. august 5 3160890-321 Stenstrup IF / Faaborg ØH

U-17 Drenge - 1. division - den 1. sep. 1 3161400-064 Gudme Håndboldklub
U-17 Drenge - 1. division - den 1. sep. 2 6022091-730 FIF
U-17 Drenge - 1. division - den 1. sep. 3 6022221-310 HIK/KFUM
U-17 Drenge - 1. division - den 1. sep. 4 5006500-680 Rudersdal Håndbold
U-17 Drenge - 1. division - den 1. sep. 5 6022011-167 Ajax København
U-17 Drenge - 1. division - den 1. sep. 6 3161510-150 Oure I.E. HK
U-17 Drenge - 1. division - den 1. sep. 7 5107500-614 HØJ
U-17 Drenge - 1. division - den 1. sep. 8 5093100-707 TMS, Ringsted ungdom
U-17 Drenge - 1. division - den 1. sep. 9 4004500-036 Gunslevholm Idrætsefterskole
U-17 Drenge - 1. division - den 1. sep. 10 4014001-084 Team Sydhavsøerne
U-17 Drenge - 1. division - den 1. sep. 11 5042500-633 Herlev/Hjorten Håndbold
U-17 Drenge - 1. division - den 1. sep. 12 5043501-410 Hillerød Håndbold Klub
U-17 Drenge - 1. division - den 1. sep. 13 3161510-152 Oure I.E. HK 2
U-17 Drenge - 1. division - den 1. sep. 14 3161500-015 Oure Elite Håndbold


U-17 Drenge - 1. division - den 1. sep. 15 5056500-986 HUK - Øresund
U-17 Drenge - 1. division - den 1. sep. 16 5058551-010 Køge Håndbold
U-17 Drenge - 1. division - den 1. sep. 17 3160840-730 SUS Nyborg
U-17 Drenge - 1. division - den 1. sep. 18 3160141-589 HC Odense U-17 Drenge
U-17 Drenge - 1. division - den 1. sep. 19 3160230-223 Faaborg ØH
U-17 Drenge - 1. division - den 1. sep. 20 3160911-228 IF Stjernen Odense
U-17 Drenge - 1. division - den 1. sep. 21 4008000-664 Guldborgsund HK

U-15 Drenge - 1. division - den 8. sep. 1 5073001-565 Roskilde Håndbold
U-15 Drenge - 1. division - den 8. sep. 2 5093100-704 TMS, Ringsted ungdom
U-15 Drenge - 1. division - den 8. sep. 3 6022340-778 Amager Håndbold
U-15 Drenge - 1. division - den 8. sep. 4 6022091-737 FIF
U-15 Drenge - 1. division - den 8. sep. 5 5039501-405 Team Helsinge Håndbold
U-15 Drenge - 1. division - den 8. sep. 6 6022221-284 HIK
U-15 Drenge - 1. division - den 8. sep. 7 5006500-674 Rudersdal Håndbold
U-15 Drenge - 1. division - den 8. sep. 8 5040200-264 Helsingør Håndbold
U-15 Drenge - 1. division - den 8. sep. 9 5015000-526 Dalby G&IF
U-15 Drenge - 1. division - den 8. sep. 10 6022611-210 TKH Ydun
U-15 Drenge - 1. division - den 8. sep. 11 6022011-176 Ajax København
U-15 Drenge - 1. division - den 8. sep. 12 4014001-086 Håndboldklubben Maribo/Hunseby
U-15 Drenge - 1. division - den 8. sep. 13 5098000-708 TIK - Taastrup
U-15 Drenge - 1. division - den 8. sep. 14 5106500-717 Furesø Håndboldklub
U-15 Drenge - 1. division - den 8. sep. 15 5067500-904 Næstved/Herlufsholm
U-15 Drenge - 1. division - den 8. sep. 16 4008000-660 Nykøbing F. Håndboldklub
U-15 Drenge - 1. division - den 8. sep. 17 5043501-408 Hillerød Håndbold Klub
U-15 Drenge - 1. division - den 8. sep. 18 5085000-242 SMUT BG

U-19 Pige - Liga - den 1. sep. 1 6022011-164 Ajax København
U-19 Pige - Liga - den 1. sep. 2 3160141-588 Odense Håndbold U-19 Piger
U-19 Pige - Liga - den 1. sep. 3 6022091-715 FIF
U-19 Pige - Liga - den 1. sep. 4 3160281-069 GOG Gudme
U-19 Pige - Liga - den 1. sep. 5 4008000-652 Nykøbing F. Håndboldklub
U-19 Pige - Liga - den 1. sep. 6 5106500-723 Furesø Håndboldklub
U-19 Pige - Liga - den 1. sep. 7 3160640-731 Næsby IF
U-19 Pige - Liga - den 1. sep. 8 6022611-216 BK Ydun
U-19 Pige - Liga - den 1. sep. 9 3160951-178 TPI-Odense
U-19 Pige - Liga - den 1. sep. 10 6022221-314 HIK/KFUM
U-19 Pige - Liga - den 1. sep. 11 5043501-391 Hillerød Håndbold Klub

U-19 Pige - 1. division - den 1. sep. 1 6022091-718 FIF
U-19 Pige - 1. division - den 1. sep. 2 3160640-732 Næsby IF
U-19 Pige - 1. division - den 1. sep. 3 3160281-070 GOG Gudme
U-19 Pige - 1. division - den 1. sep. 4 5039501-389 Team Helsinge Håndbold
U-19 Pige - 1. division - den 1. sep. 5 5032500-984 Greve Håndbold
U-19 Pige - 1. division - den 1. sep. 6 5093100-690 TMS, Ringsted ungdom
U-19 Pige - 1. division - den 1. sep. 7 5045000-360 Holbæk/Jernløse Håndbold
U-19 Pige - 1. division - den 1. sep. 8 5012000-518 Brøndby HK
U-19 Pige - 1. division - den 1. sep. 9 5098000-724 TIK - Taastrup
U-19 Pige - 1. division - den 1. sep. 10 3160840-726 SUS Nyborg
U-19 Pige - 1. division - den 1. sep. 11 6022011-194 Ajax København


U-17 Pige - 1. division - den 31. august 1 3160281-072 GOG Håndbold
U-17 Pige - 1. division - den 31. august 2 6022091-724 FIF
U-17 Pige - 1. division - den 31. august 3 5060500-795 Lyngby HK
U-17 Pige - 1. division - den 31. august 4 3161510-155 Oure I.E. HK
U-17 Pige - 1. division - den 31. august 5 5105601-079 VSH
U-17 Pige - 1. division - den 31. august 6 3160141-587 Odense Håndbold U-17 Piger
U-17 Pige - 1. division - den 31. august 7 5056500-980 HUK - Øresund
U-17 Pige - 1. division - den 31. august 8 6022431-308 Rødovre HK
U-17 Pige - 1. division - den 31. august 9 6022011-171 Ajax København
U-17 Pige - 1. division - den 31. august 10 5059500-532 Ledøje-Smørum HK
U-17 Pige - 1. division - den 31. august 11 3160800-744 Svendborg Håndboldklub
U-17 Pige - 1. division - den 31. august 12 4004500-037 Gunslevholm Idrætsefterskole
U-17 Pige - 1. division - den 31. august 13 6022221-312 HIK/KFUM
U-17 Pige - 1. division - den 31. august 14 6022340-784 Amager SK
U-17 Pige - 1. division - den 31. august 15 5058551-012 Køge Håndbold
U-17 Pige - 1. division - den 31. august 16 3160840-728 SUS Nyborg
U-17 Pige - 1. division - den 31. august 17 5006500-669 Rudersdal Håndbold
U-17 Pige - 1. division - den 31. august 18 5107500-612 HØJ
U-17 Pige - 1. division - den 31. august 19 3160951-179 TPI-Odense
U-17 Pige - 1. division - den 31. august 20 5045000-362 Holbæk/Jernløse Håndbold
U-17 Pige - 1. division - den 31. august 21 5045500-019 Stenhus Idræts Klub


U-15 Pige - 1. division - den 7. sep. 1 5058551-001 Køge Håndbold

U-15 Pige - 1. division - den 7. sep. 2 6022091-694 FIF
U-15 Pige - 1. division - den 7. sep. 3 5073001-569 Roskilde Håndbold
U-15 Pige - 1. division - den 7. sep. 4 6022221-306 HIK
U-15 Pige - 1. division - den 7. sep. 5 5060500-793 Lyngby HK
U-15 Pige - 1. division - den 7. sep. 6 6022011-180 Ajax København
U-15 Pige - 1. division - den 7. sep. 7 5000500-798 AB
U-15 Pige - 1. division - den 7. sep. 8 5006500-665 Rudersdal Håndbold
U-15 Pige - 1. division - den 7. sep. 9 6022431-304 Hvidovre-Rødovre
U-15 Pige - 1. division - den 7. sep. 10 5106500-720 Furesø Håndboldklub
U-15 Pige - 1. division - den 7. sep. 11 5083500-616 Fjordbyerne
U-15 Pige - 1. division - den 7. sep. 12 6022611-222 BK Ydun
U-15 Pige - 1. division - den 7. sep. 13 6022340-791 Amager Håndbold
U-15 Pige - 1. division - den 7. sep. 14 5093100-680 TMS, Ringsted ungdom
U-15 Pige - 1. division - den 7. sep. 15 5067500-906 Næstved/Herlufsholm
U-15 Pige - 1. division - den 7. sep. 16 5105601-085 VSH
U-15 Pige - 1. division - den 7. sep. 17 5059500-533 Ledøje-Smørum HK
U-15 Pige - 1. division - den 7. sep. 18 5032500-968 Greve Håndbold
U-15 Pige - 1. division - den 7. sep. 19 5043501-388 Hillerød Håndbold Klub
U-15 Pige - 1. division - den 7. sep. 20 5039501-409 Team Helsinge Håndbold
U-15 Pige - 1. division - den 7. sep. 21 5056500-991 HUK Håndbold
U-15 Pige - 1. division - den 7. sep. 22 5082800-467 Slagelse Håndboldklub
U-15 Pige - 1. division - den 7. sep. 23 5071500-209 Raklev G&I
U-15 Pige - 1. division - den 7. sep. 24 5045000-364 Holbæk/Jernløse Håndbold
U-15 Pige - 1. division - den 7. sep. 25 5011000-427 KHKS Håndbold
U-15 Pige - 1. division - den 7. sep. 26 5059000-316 Stenhus - HK Lammefjorden

generation indhold