HRØ/FHF: 03-drenge til Iagttagelsesstævne

Drengene spiller 19. januar i Helsinge

Følgende drenge årgang 03 er udtaget til weekendens Iagttagelsesstævne:

FYN - Gul
1. Atal Lakanval GOG Håndbold
2. Kasper Manfeldt Hansen GOG Håndbold
3. August Friden HC Odense
4. Sander Juel Christensen GOG Håndbold
5. Jacob Bang GOG Håndbold
6. Simon Bærholm GOG Håndbold
7. Victor Baltzer HC Odense
8. Noah Munk Hansen Oure I.E. HK
9. Asger Røhling Sørensen GOG Håndbold
10. Andreas Durck Johansen GOG Håndbold
11. Noah Rieck GOG Håndbold
12. Jonas Capion Jørgensen HC Odense
13. Mikkel Guldbrandsen GOG Håndbold
14. Lucas Batista Nielsen Oure I.E. HK
Holdansvarlig: Lasse Jørgensen
Holdleder: Jesper Ankersø Madsen

Center 1 - Sort
1. Magnus K. Petersen FIF
2. Joachim Lyng Als FIF
3. Mads Brix Østergaard FIF
4. Benjamin Walsøe HØJ
5. Otto Harder HØJ
6. Alexander Skouby HØJ
7. Asbjørn Marius Poulsen HØJ
8. Simon Jørgensen Ajax København
9. Oskar Barslev Ajax København
10. Erik Skat Tiedje Hillerød HK
11. Jacob Bro Sørensen Hillerød HK
12. Casper Würtz HØJ
13. Benjamin Frøslev Eriksen HIK/KFUM
14. Victor Roulund Olsen HIK/KFUM
15. Valdemar Schnoor HIK/KFUM
16. Ask Bartholdy HIK/KFUM
Holdansvarlig: Bjørn Hansen  
Træner: David Grandahl
Træner: Peter Rudgaard
Træner (mål): Ken Berkowitz
Holdleder: Maria Kjær Jensen

Center 2 - Grøn
1. Magnus Szymanski FIF
2. Victor Gerner FIF
3. Jonathan Guldmann FIF
4. Tobias Nielsen FIF
5. Magnus Brus Sørensen HØJ
6. Mikkel Kongsaa Svenningsen HØJ
7. Malthe Højgaard Team Sydhavsøerne
8. Anders Hovmand Team Sydhavsøerne
9. Alexander Løj Team Sydhavsøerne
10. Mads Carl Hove Stryger Køge Håndbold
11. Marius Jørgensen TMS Ringsted
12. Phillip Hove Ravn VSH 2002
13. Victor Nielsen TMS Ringsted
14. Joakim Brink Herlev/Hjorten
15. Anton Høg Henriksen AG Håndbold
16. Daniel Ankær Schlægelberger AG Håndbold
Holdansvarlig: Mikkel Hyldebo Jensen
Træner: Marc Melms Eriksen
Træner: Jeppe B. Petersen
Træner (mål): Brian Sonne Steffensen
Holdleder: Mads Hyldebo

Dronning inde