JHF: Oversigt kredshold drenge årgang 04

En oversigt over de otte jyske kredse

Følgende drenge fra årgang 04 er inde omkring de jyske kredshold:
 
Kreds 1
Anthon Moldberg Kjeldsen Bagterp IF
Marcus Kløve Brønderslev
Jonas V. Dalgaard Dronninglund IF
Casper Nielsen Flauenskjold
Marco Thomsen Frederikshavn
Phillip Sørensen Frederikshavn
Rammus Christensen Frederikshavn
William Mojen Frederikshavn
Gustav Czervonca Hjallerup IF
Kenneth Jensen Hjallerup IF
Kristoffer Vestergaard Hjallerup IF
Mikkel Thomsen Hjallerup IF
Rasmus Sand Christensen Hjallerup IF
Mikkel S. Holdorf HK 89 Båndbyerne
Malthe Winther Horne KFUM
Tobias Bo Jensen Horne KFUM
Lucas Studsgaard Nørre Sundby
Carl Valdemar Høstskov Ringgaard Nøvling IF
Frederik Hvid Skibsby/Højene IF
Kristoffer Andersen Skibsby/Højene IF
Mikkel Hornung Skibsby/Højene IF
Nikolai Kaufmann Skibsby/Højene IF
Jesper Gammelby Aabybro HK
Malte Nordby Tranholm Aabybro HK
Nicklas Rye Aabybro HK
Samuel Schramm Aabybro HK
Victor Højen Pedersen Aabybro HK
Tobias Munk Madsen Aalborg HK
 
Kreds 2
Anton Korsholm Madsen Thisted IKVB
Christian Nymand HF MORS
Christian Thrysøe Aars HK
Christoffer Brorson Aars HK
Frederik Garsdahl Andamsen Aars HK
Frederik Lehd Thisted IK
Frederik Pedersen Skive FH
Frederik Rughave HF MORS
Kasper Jensen Skive FH
Kasper Lopdrup Jensen Aars HK
Lukas Brich Nr. Søby IF
Magnus Pedersen HF Mors HF
Magnus Skovbjerg Skive FH
Marcus Ibsen Aars HK
Mathias Brammer Nr. Søby IF
Mathias G.B. Pedersen Skive FH
Mathias Mark Laursen Nr. Søby IF
Nikolaj Kobberø Andersen Thisted IK
Nikolaj Laursen Aars HK
Noah Ritter Aars HK
Oscar Tøt Svare Skive FH
Peter Nymand HF MORS
Rasmus Laigaard Østergaard  Skive fH
Richard Steerup HF Mors
Sebastian Stubberup Ebeling Aars HK
Simon Balle Mors
Simon Hald Skive FH
Simon Holm Pedersen Aars HK
Simon Meinby Lundorf HF MORS
Tobias Danielsen Aars HK
Tobias Ernst Vestergaar Jensen Thisted IK
Tobias Nielsen Skive FH
William Rønde Andersen Skive FH
 
Kreds 3
Aske Sand Nielsen Herning F.H
Hans Christian Borg Damkjær Hansen Herning f.H.
Christian Højgaard Brandt Herning f.H.
Filip Madsen Herning f.H.
Johan Søndergaard Herning f.H.
Malthe Viggo Villemose Herning f.H.
Anders Friis Herning f.H.
Bertram Simonsen Herning f.H.
Christopher Ekman Herning f.H.
Espen Høiris Herning f.H.
Magnus Legahn Herning f.H.
Magnus Rahbek Herning f.H.
Markus Falk Ibsen Herning f.H.
Markus Aaser Herning f.H.
Victor Sand Nielsen Herning f.H.
Jeppe Kyed Poulsen HH90
Johan Vind Madsen HH90
Oliver Scheel Skjoldborg HH90
Kenneth Ladefoged HH90
Mads Hylleberg HH90
Kasper Dissing Riis HH90
Nicolas Abildgaard Hvide Sande
Jonas Nordby Mikkelsen Håndbold Øst
Simon Bøge Kirkegaard Håndbold Øst
Thomas Ladegaard Håndbold Øst
Victor Lauesgaard Mortensen Håndbold Øst
Alfred Klinkby-Knudsen Ikast KFUM
Dennis Bjerg Christiansen Skjern Håndbold
Kasper Larsen Skjern Håndbold
Kasper Ostersen Skjern Håndbold
Martin Lauridsen Skjern Håndbold
Mathias Lerager Jensen Skjern Håndbold
Emil Madsen Struer Håndbold
Mads Johannesen Struer Håndbold
Mathias Gregersen Struer Håndbold
Oliver Sloth Søgaard Struer Håndbold
Simon Frederickson Struer Håndbold
Viktor Brogaard Struer Håndbold
 
Kreds 4
Andreas Rasmussen Bjerringbro FH
Andrew Hale Bjerringbro FH
Lukas Dyrborg Pedersen Bjerringbro FH
Malthe Stick Bjerringbro FH
Mathias Christensen Bjerringbro FH
Nikolaj Bruun Boye Bjerringbro FH
Nikolaj Lindgaard Bjerringbro FH
Ruben Pedersen Bjerringbro FH
Sebastian Bakmand Rasmussen Bjerringbro FH
Terkel Langaadalen Bjerringbro FH
Thomas Jakobsen Bjerringbro FH
Gustav Tang Jønsson Fjends
Oliver Jul Andersen Hadsten
Patrick Kjeldberg Hadsten
Mikkel Vinther HEI
Simon Jensen HEI
Mathias Simonsen Randers DH
Rasmus Olsen Randers KFUM
Jeppe Noe Viborg HK
Lucas Bjørnholt Viborg HK
Marcus Bukh Andersen Viborg HK
Mikkel Lohman Viborg HK
Emil Johannes Maarup Vivild IF
 
Kreds 5
Jakob Orheim Ørum AGF
Emil Holm Hansen Brabrand IF
Johan Juul Jørgensen Brabrand IF
Mads Nøhr Olesen Brabrand IF
Tobias Jakobsen Hadsten
August Søndergaard Svenningsen HEI-Skæring
Frederik Jægerum HEI-Skæring
Hjalte Lykke HEI-Skæring
Jonas Møller HEI-Skæring
Magnus  Strømkjær Pedersen HEI-Skæring
Oscar Møller HEI-Skæring
Oskar Laursen HEI-Skæring
Peder Møller Kjeldgaard HEI-Skæring
Simon Skovhus Jensen HEI-Skæring
Victor Ilsøe HEI-Skæring
Carl Knudsen Hørning/Skanderborg
Joachim Pedersen Hørning/Skanderborg
Mads Graugaard Hørning/Skanderborg
Magnus Danielsen Hørning/Skanderborg
Martin Alrø Nielsen Hørning/Skanderborg
Mathias Mailand Jensen Hørning/Skanderborg
Nicklas Bang Christiansen Hørning/Skanderborg
Oliver Bjørn Hørning/Skanderborg
Rasmus Ring Hørning/Skanderborg
Tobias Lyhr Silkeborg/Voel
Marius Ploug Meineche VIES
Jonas Bregnhøj VRI
Malthe Matthiesen VRI
 
Kreds 6
Tobias Mark Kirkegaard ØBG Silkeborg
Lukas Svensson Ry Håndbold
Sebastian Pank Iversen Ry Håndbold
Gustav Kæseler Bertram Ry Håndbold
Simon Petersen Ry Håndbold
Valdemar Vejsgaard Bugtrup Ry Håndbold
Noah L. V. Knudsen Silkeborg - Voel KFUM
Kasper Riis Silkeborg - Voel KFUM
Oscar Bjerring Silkeborg - Voel KFUM
Victor Dahl Søegaard Thøgersen Silkeborg - Voel KFUM
Laurits Hoffmann Silkeborg - Voel KFUM
Mads Juel Tang Knudsen Silkeborg - Voel KFUM
Andreas Loldrup Silkeborg - Voel KFUM
Benedek Horvath Silkeborg – Voel KFUM
Markus Nørbygaard Billund IF
Morten Kaalund Dahlgaard Skanderborg 
Mikkel Enevoldsen Skanderborg 
Jens Hjølund Hoffmann Skanderborg 
Mads Koch Skanderborg 
Noah Dahl Møller Nielsen Skanderborg 
Mathias Brixen Skanderborg 
Lukas Wind Torsted HK
Lukas Sundwall ØBG Silkeborg
Magnus Emil Svejstrup HK 73, Rask Mølle
Laurits Norn Kristensen Brande HK
 
Kreds 7
Anton Jastrup Lanng Ribe HK
Emil Gabaj Seifert Ribe HK
Emil Gammelgaard Rødekro/ Aabenraa Håndbold
Emil Slot Christiansen UH Esbjerg
Frederik Nielsen FSH, Holsted
Gustav Hundrup SGI-Håndbold
Harald BK Pedersen CØ-05 Ølgod
Hjalte Bromerholm VIES
Jacob Laustsen SGI-Håndbold
Jens Werner Severin Ribe HK
Jeppe Koue Friis UH Esbjerg
Jeppe Kruse Bromerholm Ribe HK
Johan Guldager Pedersen CØ-05 Ølgod
Jonas Olesen Ribe HK
Kasper Carlsen-Rausch Løgum IF
Kasper Vang Jørgensen Ribe HK
Mads Frej Stæt Knudsen UH Esbjerg
Magnus Poulsen TM Tønder Håndbold
Malte Pedersen UH Esbjerg
Markus Jakobsen SINE
Mikkel Thomsen Ribe HK
Oskar Hansen VIES
Peter Nissen BBI Saxburg
Simon Hansen Løgum IF
Tobias Toksvig Christiansen CØ-05 Ølgod
 
Kreds 8
August Foder Kolding IF
Mikkel Bak Rødekro-Aabenraa Håndbold
William Kronika Dybbøl IU
Alexander Levandovski Kolding IF
Frederik Duus Sundeved HK
Pelle Boesen Kolding IF
Nicklas Vogt Muurholm Dybbøl IU
Sebastian Rudebeck Rødekro-Aabenraa Håndbold
Hans Lindeborg Holst Kolding IF
Jeppe Nordklitgaard Kolding IF
Hans Sækmose Bertelsen Vejle Håndbold Klub
John Sarfo Pedersen Team Haderslev-Vojens
Malthe Hejsel Team Haderslev-Vojens
Christian Sloth Fredericia HK 1990
Victor Frostholm Nehammer Kolding IF
Rasmus Nørby Poulsen Kolding IF
Jonas Bjerregaard Fredericia HK 1990
Jakob Vogt Hansen Kolding IF
Daniel Petersen Rødekro-Aabenraa Håndbold
Jacob Bork Dall Sundeved HK
Tobias Tønder Team Haderslev-Vojens
Rasmus Andreasen Firehøje
Mikkel Sommer Lund Rødekro-Aabenraa Håndbold
Sebastian Ristorp Bertelsen Kolding IF
Esben Panduro Firehøje IF
Benjamin Lind Pedersen Rødekro-Aabenraa Håndbold
Sebastian Guldberg Henriksen Fredericia HK 1990
Jacob Viuff Dybbøl IU
Milan Samuel Wrang Lindemann Juhl Rødekro-Aabenraa Håndbold
Mads Emil Winterskov Møller Team Haderslev-Vojens
Marius Rasmussen VIES
Jonas Bækmand VIES
Bjerringbro Julecup 2019